Kniha hostů


Tato stránka slouží k vyjádření názorů našich zákazníků.

Rita
10.02.2014
Dortíky jsou moc pěkné a ty jsi šikovná :-)
Marcelka a Aleš
03.03.2014

Veliká spokojenost! :-) Dortíky jsou nejen nádherné na oko, ale jsou i výtečné chuťově. Náš svatební dort č. 20 - úžasný, fakt šikulka. My jsme s Vaší službou byli naprosto spokojeni, moc děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.

Simona
30.03.2014
S dortem jsem byla moc spokojená. Byl krásný a chuťově výborný. :o))
Vlasta z Moravy
08.04.2014

Manžel dostal od syna Váš dort láhev slivovice s názvem Richardovice 75 dort byl vynikající chuti tak dobrý dort jsme nikdy nejedli . Přeju Vám hodně uspěchu ve Vaší prácijste šikovná.

Daniela Moskalievová (Pelešková)
11.07.2014
Krásný den, chtěla bych poděkovat za ty nejlepší cukrovinky na svatbu!! Měli jsme objednaných 130 cup caků, třípatrový dort a 500ks svatebních koláčků. Když mi rodiče přivezli cup caky nevěřila jsem svým očím, byli tak krásné, krásnější než jsem čekala a navíc chutnali výborně. Další překvapení byl svatební dort. Nechali jsme si ho dovést přímo na místo hostiny, takže jsme do poslední chvíle netušili jak ten výtvor dopadl. Když ho servírka přinesla, všichni jen seděli s pusou dokořán! DĚKUJEME!
Míša a Karel Mojžíšovi
22.07.2014

Hezký den, ještě jednou Vám děkujeme za krásný a originální dort. Náš naháč všem moc chutnal. Chválíme profesionální práci od objednání až po dopravu a finální úpravu na místě. Vřele všem doporučujeme a Vám přejeme hodně štěstí:-)

Marcela Matejkova a Petra Linkova :)
14.10.2014
NEjuuuuzasnejsi dort co jsme kdy viděli :)))))) Velká pochvala uz nikdy nebudu mít problém kde scházet dort JEN od vás !!!!!!
Petra Albrechtová
22.10.2014
Dort byl naprosto úžasný, vzhledově, chuťově, prostě nádhera. Koláčky byly taky vynikající. Můžu jen doporučit spolupráci.
Helena
03.11.2014

Moc děkujeme za krásný zvířátkový dort. Všem dětem se moc líbil a stála se na něj fronta:-)

Simona Kosprt Veinlichová
26.11.2014
Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za náš lehce netradiční svatební dort. Předčil mé i ženichovo očekávání a všichni hosté byli nadšeni! Vizuálně i chuťově dokonalé! Makronky dortem nastavenou vysokou laťku jen podtrhly. Děkujeme a budeme vás rozhodně doporučovat! :-)
Manželé Hrabovští
02.12.2014
30.8.2014 jsme si nechali vytvořit svatební dort, který měl sedm pater. Plus svatební koláčky pro naše hosty a na stůl. Myslím, že jsme se nenudila celá Vávrovic rodina :) Každé patro mělo jiný korpus, jinou příchuť, koláčky byly také namixované a musím říct, že vše bylo dokonalé. Jak chuťově, tak i na pohled. Nejen, že nám vše chutnalo, ale i doprava na místo, organizace uskladnění proběhla tak, že jsem vůbec o ničem nevěděla, nic jsem nemusela řešit. Zkrátka perfektní od A do Z.
Manželé Hrabovští
02.12.2014
Nás svatební dort nebyl prvním dortem, který jsme od paní Vávrové měli. Pokaždé nás nadchnul nápad, to jak vypadal a poté i chuť. Jsem velmi ráda, že vím, kam jet a kde nám bude chutnat. Děkujeme za těch sedm pater i za všechny předešlé dobroty, těšíme se na další a přejeme hodně sladko-chtivých zákazníků!!
Simona Kosprt Veinlichová
03.02.2015
Po listopadovém svatebním dortu jsme nyní využili opět služeb p. Vávrové a to na výrobu dortu pro maminku k narozeninám. Dort byl krásný, chuťově bezkonkurenční a oslavenkyně nadšená, což bylo to nejdůležitější. Rozhodně to nebylo naposledy, co jsme služeb využili ;-) Děkujeme!
Martina Srbová
06.02.2015
Mockrát děkujeme za nádherný a zároveň výtečný dort k synovým narozeninám.!!!!!!!
Simona Kosprt Veinlichová
27.04.2015
Vzhledem k dosavadním dobrým zkušenostem s dorty od paní Vávrové jsem při organizaci narozenin dvěma mladým ženám neváhala a dort ve tylu filmu Great Gatsby poptala zde. Dort byl famozní, oslavenkyně nadšené a všem hostům velice chutnal. :-) Služby paní Vávrové budu nadále doporučovat a sama je opět určitě ráda využiji.
Michaela Sepsova
06.05.2015
Chtela bych Vam moc dekovat za uzasny cokoladovy dort k narozeninam, ktery nejen skvele vypadal, ale i bajecne chutnal. Moc ocenuju i pouzite kvalitni suroviny. Byl tak uzasne lehky, ze clovek ani nemel pocit, ze az tak moc hresi:) Jeste jednou moc dekujeme a uz se tesime na dalsi prilezitost k mlsani:)
Helena Kunertová
14.05.2015
Doporučení na paní Vávrovou jsem dostala od kolegyně ze zaměstnání. V březnu jsem tedy objednala svatební dort a cupcakes, které jsme převáželi do Rakouska. Paní Vávrová mi zapůjčila boxy na převezení, vše bylo perfektně připraveno. Dort se všem líbil a byl i velice dobrý. Od té doby jsem objednala další dva narozeninové dorty pro tchýni a pro dceru. Oba byly originální, krásný a hlavně chutný. V budoucnu určitě služeb znovu využiju.
Mirka a Honza - 6.6.2015
10.06.2015
Paní Vávrovou jsme si vybrali na základě výborných recenzí na internetu a rozhodně jsme neprohloupili. Příjemně nás překvapil její osobní přístup s originálním smýšlením. Co kus, to originál. Dort a cupcake's, které jsme si vymysleli, naprosto předčil naše očekávání nejen vzhledem, ale i chutí. Stejné byli i reakce všech svatebčanů. Opravdu jsme si velice pochutnali. Moc tímto paní Vávrové děkujeme a určitě jejích šikovných ručiček v budoucnu využijeme,
Richard Linek - trenér starších žáků Hostivice
13.06.2015
Měl jsem objednaný dort od paní Vávrové na oslavu ukončení fotbalové sezony starších žáků v Hostivici. Dort nám paní Vávrová dovezla přímo na fotbalové hřiště, dort naprosto úžasný, na dortu byla fotka všech kluků které trénuji, takže si mohl sníst každý koho chtěl, chuťově výborný, nezbylo nic než podnos na kterém byl položený. Vaše služby jsme využili již několikrát a budu Vás i nadále doporučovat.Mnohokrát děkuji
Lucka a Martin Klimešovi
26.07.2015
U paní Vávrové jsme si objednali svatební dort pro náš velký den. Musím říct, že dort opravdu předčil naše očekávání a byli jsme z něj nadšení, nejen my, ale i ostatní hosté. Byl prostě krásný! A na chuť naprosto výborný, sladký akorát a lehký. Ještě jednou moc děkujeme a paní Vávrovou vřele doporučujeme! Klimešovi
Manželé Šípkovi
26.07.2015
Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat!!!Svatební dort,cupecaky i kolàčky byly vynikající.Jste nejlepší cukrářka, kterou známe a budeme Vás doporučovat dál. Děkujeme Šípkovi
Hanka K.+ Marta Š.
02.08.2015
Děkujeme za výborné dorty k narozeninám dcery a manžela. Dědeček si také pochutnal na Pařížském dortu. Určitě si opět objednáme.
Marta S.
07.08.2015
Dortik byl vyborny.Moc děkujeme,určitě si zase objednáme.
Jolana P.
13.08.2015
Děkuji za výborný dort pro dceru k 18.narozeninám. Takto jsme objednávala poprvé a dort byl přesně takový, jak jsme si jej představovali; nazdobený i chuťově, nezbyl ani kousek. Navíc oceňují p.Vávrovou a její komunikaci se mnou jako zákazníkem. Můžu jen doporučit !
Filip a Elena
29.08.2015
Objednali jsme si 70 mini dortíků ve tvaru špalíčků břízy a jeden větší. Red velvet, marcipán a různé příchutě. Paní má zlaté ruce :) Můžeme pouze doporučit. Ať se Vám daří.
Martina D.
16.09.2015
Děkuji za úžasný dort pro kolegu. I přes vágní objednávku typu: chceme dort pro kolegu k narozeninám...jo a bude se brzy ženit, byl výsledek úžasný. Chuťově moc dobrý dort a na pohled BOMBA. Vtipně a vkusně ztvárněný. Díky, brzy objednáme další.
Táňa a Michal - 25.7.2015
16.09.2015
Děkujeme za nádherný svatební dort, svatební koláčky i za narozeninové dorty! Komunikace byla výborná, p. Vávrová je velice ochotná a milá a neodmítla nás, ani když jsme dort objednali na poslední chvíli. Chceme hlavně vyzdvihnout svatební dort, který byl opravdu famózní a udělal nám obrovskou radost. Byla to dokonalá ozdoba naší hostiny, až nám bylo líto ho sníst :-) Ale i chuťově byl naprosto výborný, takže paní Vávrovou můžeme jen doporučit! A dorty od ní budeme určitě objednávat dál :-)
Natálie a František
20.09.2015
Moc tímto chceme poděkovat a doporučit dorty od p. Vávrové. Svatební dort byl přesně tak jak jsme se domluvili, vypadal úžasně a chutnal naprosto všem, i těm co sladké moc nemusí. Veškerá komunikace s paní Vávrovou a jejím manželem byla skvělá.. Dort nám bez problému dovezli na místo svatby ve stanovený termín i čas. Obdivuji Vaši práci a je vidět, že Vás to baví. Určitě všem doporučuji a určitě Vaše služby využijeme při další příležitosti. N&F
Blánč 19.9.2015
24.09.2015
Děkuji za nejen krásné, ale i chutné cupcaky!:)
Míla a Alberto Jammclub
11.11.2015
Oslava narozenin se opravdu vydařila a nemalou zásluhu měl na celé atmosféře i vynikající dort od Vás ve tvaru kytary. Do včerejšího večera jsem si myslela, že muzikanti jsou spíše na to tekuté, ale k mému překvapení se po dortu jen zaprášilo, nic nezůstalo a všem moc chutnal. Moc děkuji a rozhodně Vaše dorty všem doporučím. M.
Svecova marta
29.12.2015
Děkujeme za cukroví moc dobré a pěkně vypadající. Moc všem chutnalo. Přeji vše nejlepši do Nového roku.S.M
Lucie Klimešová
02.03.2016
Po výborné zkušenosti se svatebním dortem jsem u paní Vávrové objednala dorty k narozeninám dědečka a manžela. Oba dorty byly nádherné, propracované a naprosto předčily očekávání. Nadšení obou oslavenců, ale i nás všech ostatních ani nelze vyjádřit slovy :)
Bára Levicová
01.04.2016
Ještě jednou děkuji za dort pro syna. Byl nádherný a všem moc chutnal. Synovi udělal velikou radost. :-)
A.Svobodová
06.05.2016
Dobry den, dekuji moc za vytvoreni bajecneho dortu pro mou dceru. Komplexne byl neuveritelne detailne provedeny a dcerin pozadavek na zeleneho draka s vejcem uzasne ztvarneny. Pokud chcete kvalitne provedeny dort, zde se nezklamete.
Jitka H.
20.05.2016
Dobrý den, tímto bych vám chtěla poděkovat za výborný čokoládový dort Violetta. Všem se moc líbil a hlavně i všem chutnal. Určitě se zase na vás s příštím dortem obrátím. Děkuji a hezký víkend!
Sylva
23.05.2016
Již podruhé jsme objednali u p. Vávrové dort k dceřiným narozeninám. Naprostá dokonalost, slast na jazyku a to nám dorty paní Vávrová dělala bezlepkovo - bezlaktozové k nerozeznání od obyčejných dortů. Děti i dospělí (všichni krom naší rodiny) lepek můžou a všichni chválili. Za rok se zase těšíme :-)
Markéta
26.05.2016
Děkujeme za nádherný dort sovičky pro dceru i za barevné zpracování dceřina požadavku :-) výsledek předčil naše očekávání. Na oslavě měl velký úspěch. Všem moc chutnal. DOPORUČUJEME!!
Katka
14.06.2016
Paní Vávrová máte zlaté ruce! Váš dort byl úžasný, jak vzhledem, tak svou chutí, prostě nás všechny dostal :-) A konečně už víme, kde budeme dorty objednávat :-) Doporučujeme Vás všem, moc děkujeme!
Irena
03.07.2016
Dlouho jsem hledala a nakonec našla !! Děkujeme za skvělé dorty, vracíme se zpět už potřetí a doporučuji všem známým, protože dorty jsou krásné a hlavně moc dobré. Všem dorty moc chutnaly a navíc ta krása !!!!
Manželé Ciprovi - Králův Dvůr
08.07.2016
Děkujeme za nádherný dort na Naši svatbu. Nejen že byl vzhledem naprosto unikátní ale zároveň jeho chuť byla naprosto nepopsatelná. Jsme rádi že máme ( svou ) cukrářku. Nadmíru veliká spokojenost. Všem Vás doporučujeme, moc Děkujeme.
Naďa Bláhová
17.07.2016
Děkujeme za krasný dort cyklisty k tatovým narozeninám. Měl velký úspěch a chuťově byl vynikající. Jste velmi šikovná a jsem ráda, že jsem Vás našla a velmi ráda při nejbližší možné příležitosti.
Petr Vaněk
26.07.2016
Děkujeme za vytvoření krásného svatebního dortu dle našich představ a překrásných, na jazyku se rozplývajících makronek. Především bych chtěl vyzdvihnout Vaše úžasné mincupcaky, kdy jste nevšední kombinace těchto dortíků zvládla s bravurou. Ještě jednou děkujeme za pomoc, vstřícnost a suprovou domluvu :) Petr
Vlasta Zezulkova Stítary u Vranovske prehrady
29.07.2016
Děti my přivezli dort mým 70 narozeninám již jsme od vás měli tak velké poděkování Vám všem.
Taťána Grégrová
29.08.2016
Děkujeme paní Vávrové za krásný a výborný dort ve tvaru pivního soudku k synovým třicátým narozeninám. Dort měl velký úspěch a výborně chutnal - tmavý korpus a krém s vaječným koňakem.
Tauberovi (1)
27.09.2016
Paní Vávrová peče naprosto nepřekonatelné svatební koláčky (tradičně dělá 3cm, na naše přání udělala 5 cm). Objednali jsme od ní na svatbu skoro 20 kg koláčků, všechny se snědly, hosté si je nemohli vynachválit. Dort naprosto předčil naše očekávání jak vzhledem, tak chutí. Na ochutnávku pro nás paní Vávrová připravila 8 krémů a 4 korpusy, nakombinovali jsme si patra podle chutě a doplnili ještě o čerstvé ovoce či čokoládové hoblinky, chuťově to bylo senzační. Vzhled dortu jsem si navrhla sama...
Tauberovi (2)
27.09.2016
... Chtěli jsem navrch květy, které budou vypadat jak živé, ale budou jedlé. Paní Vávrová nám květiny ručně namalovala, vystínovala... byly nádherné. Navíc nám pro slečnu trpící alergiemi připravila malý bezlepkový a bezlaktózový dortík, vše nám odvezla přímo do restaurace a domluvili jsme se s ní též na naplnění výslužkových krabiček koláčky a naším cukrovím, což nám ušetřilo mnoho práce. Ještě jednou jí za vše moc děkujeme! Určitě se opět vrátíme :-)
Simona Kosprt Veinlichová
12.12.2016
Za poslední dva měsíce jsme nechávali dělat tři narozeninové dorty a nemohu k nim říct nic jiného, než že byly jako vždy naprosto úžasné! Krásné, chutné...všem udělaly velkou radost! Pro dorty už dva roky nechodíme jinam a opět vám moc děkujeme ;-)

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva